Спільноти

CocoaHeads Ukraine

Інженери для інженерів Привіт! Ми — спільнота iOS / Mac OS розробників CocoaHeads Ukraine, частина CocoaHeads — всесвітньої групи, присвяченій обговоренню Apple Computer's Cocoa and CocoaTouch Frameworks. На наших зустрічах спікери презентують свої проекти / діляться власним досвідом вирішення проблем, і надихають один одного на створення красивих додатків. Заходи CocoaHeads — локальні зустрічі, на яких технічні доповіді та відео презентуються спільноті. Події CocoaHeads Ukraine плануються і організовуються абсолютно незалежно від CocoaHeads або CocoaHeads Lviv. До початку 2019 ми провели 14 великих заходів в Києві, останній - в липні 2019 і зібрали понад 400 iOS / Mac інженерів з усієї України. Також ми проводимо щомісячні зустрічі Cocoa Friday у форматі вечірніх мітапів. Приєднуйтесь до CocoaHeads Ukraine!

iOS Ukraine

Онлайн конференція нового формату. Ми проводимо івенти, котрі скаладаються з 10 сесій, які проходять протягом тижня - зранку до роботи та ввечері після роботи. У нас є захоплюючі різновиди не лише доповідей та воркшопів, а й різноманітних інтерактивів, таких як публічна співбесіда та онлайн код рев'ю. Та головне - наше ком'юніті активне не лише під час конференції - майже щодня ми обговорюємо різні iOS питання в нашому Slack - приєднуйтесь:

TechToloka

TechToloka – це технологічно-психологічний майданчик для дискусій пов’язаних з технологіями, особистим ростом та продуктовим мисленням. Наша місія – сприяти трансформаціям особистостей, розвитку технологічних продуктів в Україні та світі. Ми робимо це за допомогою різноманітних ідей та ініціатив. Деякими з таких ініціатив є наші TechTolokaTalks заходи та TechTolokaBooks подкаст, куди ми запрошуємо цікавих людей, обговорюємо важливі теми і намагаємося дізнатися, як знайти свій власний спосіб зростання як особистості і тим самим більше впливати і рухати продукти, компанії та країну в цілому.